poniedziałek, 28 czerwca 2010

2. Zestaw nie(letni)


Niby zaczęły się wakacje, ale słońce nie gości na niebie zbyt często w mojej części kraju. Na szczęście brak promieni wynagradza mi rozkoszny odpoczynek.
Przeglądając blogi szafiarek natknęłam się na wiele ciekawych stylizacji. Przyznam szczerze, że wiele z nich potrafiło mnie zainspirować. Najciekawszym zjawiskiem jest to, że nie tylko weterani ukazują własne trendy, ale i bardzo młode osoby, co wyznaczają następnie styl innym i tym samym zachęcają do powiększania ich grona.

Tym razem między leniuchowaniem, a lenistwem postanowiłam zamieścić swoją pierwszą stylizacje (jeśli tak można nazwać strój noszony zwykle na co dzień). Sukienka jest zwyczajna i nawet trochę za duża, ale w połączeniu z kwiatkiem, który spina ją z boku - nie wygląda na niedopasowaną. Wiele dyskusji toczy się na temat secondhandów, które dla mnie są źródłem niekończących się, innych od wszystkich strojów. Znam osoby, które potępiają lumpeksy, a tak naprawdę odwiedzili go raz w życiu lub w ogóle. Sama przekonałam swoje koleżanki (wcześniej wcale nie były skłonne do odwiedzania takich miejsc) aby poszukały tam inspiracji - i udało się. Większość z nich teraz spędza tam większość swojego wolnego czasu zazwyczaj w środowe i piątkowe popołudnia.
|sukienka: sh - H&M| |kwiat: sh|

3 komentarze:

  1. Pamiętam szał na tę sukienkę, kiedy była jeszcze dostępna w sieciówce :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow świetnie wyglądasz.;)
    Śliczna sukienka.;]

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję - za każdy wpis, za pochwałę i konstruktywną krytykę, która buduje nowe spojrzenie na moją wyobraźnię :)

Thank You for every comment,
xoxo

Kontakt: xshelbeyx@gmail.com
Obrazek z nagłówka: [link]